חוגים

חוגים

קיר טיפוס– הקיר קיים כבר שנתיים, החניכים שלנו בפנימיה מגיעים אליו כמעט בכל ערב של השבוע בליווי מדריך טיפוס, הקיר מגיע לגובה של 4 מטרים ובו 4 דרגות קושי.

עוד חוגים שקיימים אצלנו בכפר:

פינג פונג שולחן.

חוג כדורגל.

חוג טניס.

חוג אומנות.

חוג כדורסל.

חדר כושר.

אוטומיקס- אריסטורקפט, חוג המשתייך לאחת המהגמות שמציעה לנו עמותת "עתיד פלוס", בחוג זה מקבלים הסבר על הרכבת דגם מורכב כמו קפקולטה ולאחר מכן החניכים מרכיבים אותו לבד.

חוג אופניים– החוג יחולק לפי רמות קושי כאשר ישנה גם אפשרות לאחר מעבר המיונים להגיע לנבחרת האופניים.

חוג היפ הופ- מועבר על ידי החניכים המוכשרים שלנו בפנימייה.

MM A– חוג אומניות לחימה.

תלת מימד- בחוג זה אשר גם הוא משתייך למגמות של "עתיד פלוס" החניכים עובדים בקבוצות מול מחשב, ומקבלים משימות להכנת דגןם אשר לאחר מכן ישוכפל במדפסת תלת מימד.

תזמורת + להקה- בכפר קיימים תזמורת ושתי להקות אשר באירועים וטקסים הם מופעים לא מעט.

גישור- הסבר על גישור מופיע בעמוד בנפרד, הקורס הוא שנתי שבסיומו מקבלים תעודת מגשר לפי מספר שעות הכשרת מסוימות המופיעות על התעודה, בסיום בוגרי הקורס יוכלו לעשות גישורים בכפר ומחוצה לו.

רובוטיקה– חלק מהמגמות של "עתיד פלוס", יש נבחרת אשר בונה פרוייקט ולאחר מכן משתתפים עם הפרוייקט/ רובוט שנבנה במהלך השנה בתחרות ארצית מול עוד בתי ספר.

טכנווישן- חלק מהמגמות של "עתיד פלוס", קבוצת בנות מהפנימייה אשר נתמכות במנטריות מהשוק הפרטי וביחד יריכבו אפליקציה לובת הציבור על םי בחירתן, הצחרות היא עולמית.

"מהיום"- עמותה שמלווה את הפנימייה בכל הקשור לתזונה נכונה ואורח חיים בריא, בניית תפריטי מזון בחדר האוכל ואימוני ספורט עם חניכי הפנימייה.

ערב ליגות- ערב שבועי שבו הקבוצות בפנימייה מתחרות האחת מול השנייה תחרויות ספורט כגון: כדורגל וכדורסל.